Конгрес США запобіг урядовому "шатдауну"

Конгрес США запобіг урядовому "шатдауну"

1016
Ukrinform
Американський Конгрес затвердив спеціальний законопроект щодо тимчасового забезпечення бюджетних витрат, щоб уникнути "шатдауну" в роботі уряду.

Голосування відбулося в четвер у обох палатах Конгресу США, передає власний кореспондент Укрінформу.

Зокрема, під час голосування в Палаті представників законопроект підтримали 253 конгресмена, 193 висловилися проти. Через короткий час Сенат підтримав документ на голосуванні з результатом 81 проти 14-ти. Очікується, що президент Трамп підпише документ, який набуде чинності закону.

Таким чином, законодавці забезпечили фінансування уряду та державних федеральних установ США до 22 грудня. Без цього дозволу їх робота припинилася би опівночі п'ятниці. Тим не менше, це лише відтерміновує на два тижні проблему з прийняттям збалансованого закону про бюджетні витрати на 2018 фінансовий рік.

Читайте також: Сенатор США Ел Френкен склав повноваження через сексуальний скандал

За цей період законодавцям належить дійти згоди в переговорах щодо низки складних питань, у тому числі політичних вимог з боку демократів по інших законодавчих ініціативах. Президент Трамп у четвер уже провів зустріч з політичними лідерами, які представляють в Конгресі республіканську більшість і демократичну меншість. Очікується, що переговори матимуть інтенсивний характер протягом наступних двох тижнів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>