Прибічники Гюлена проникли і у дипмісії США, і у Конгрес — Чавушоглу

Прибічники Гюлена проникли і у дипмісії США, і у Конгрес — Чавушоглу

1484
Ukrinform
Глава МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу заявив про активне впровадження прибічників терористичної течії Фетхуллаха Гюлена в структури США, у тому числі Конгрес і судові інстанції.

Про це повідомляє Anadolu.

«Прибічники терористичної течії «Паралельна держава» (FETO), очолюваного Фетхуллахом Гюленом, впровадилися в систему дипмісій США в Туреччині», - цитує агентство Чавушоглу.

За словами глави турецької дипломатії, прихильники Гюлена знайшли «шлях» і до судової системи США, і Конгресу, й іншим американським організаціям і структурам.

Він вважає, що для впровадження «своїх людей» в структури США, FETO використало як легальні, так і злочинні методи.

Чавушоглу зазначив, що Анкара прекрасно усвідомлює суть і цілі планів ворогів Туреччини.

«Влада Туреччини добре обізнана про те, до чого саме прагнуть прибічники Гюлена в США. Ми знаємо, які саме сили використовують FETO. Цілком можливо, що течія Гюлена сама дозволяє, щоб нею користувалися. Все це окреме питання», - сказав він.

Читайте також: У Туреччині готують арешт 300 військових: підозрюють у зв'язках із Гюленом

Глава МЗС Туреччини пообіцяв, що Анкара переслідуватиме прибічників Гюлена по всьому світу.

«Весь світ вже усвідомлює небезпеку течії Гюлена. Саме тому в різних країнах закривають школи FETO. Хоча у ряді держав позиції прибічників Гюлена все ще сильні. Наприклад, в Киргизстані. На нас у Бішкеку навіть ображаються. Хоча в особистих розмовах представники Киргизстану визнають, що якщо вони спробують зробити тиск на FETO, то прибічники Гюлена можуть спровокувати переворот в країні. Ситуація така гнітюча», - констатував Чавушоглу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>