Канада занепокоєна можливою торгівлею людьми у Лівії – Фріланд

Канада занепокоєна можливою торгівлею людьми у Лівії – Фріланд

771
Ukrinform
Інформація щодо можливого продажу африканських мігрантів у Лівії як рабів викликає серйозне занепокоєння у Канаді.

Про це заявила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Канада глибоко стурбована повідомленнями про продаж африканських мігрантів у Лівії в якості рабів. Ми підтримуємо заклик ООН до розслідування цих обвинувачень, а також схвалюємо пов’язані із цим зусилля уряду Національної єдності Лівії. Ми закликаємо відповідні владні органи притягнути винуватців до відповідальності», - сказала Фріланд.

Читайте також: ЄС підготує берегову охорону Лівії для боротьби з нелегальною міграцією

Вона також наголосила на «спільній відповідальності» міжнародної спільноти у боротьбі із торгівлею людьми.

«Визнаючи спільну відповідальність міжнародного товариства об’єднатися з метою протидії потраплянню в рабство та торгівлі мігрантами, Канада закликає усі держави приєднатися, ратифікувати, ефективно імплементувати й дотримуватися Протоколу ООН про попередження і зупинення торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, та покарання за неї», - зазначила міністр.

Читайте також: У Лівії від авіаудару загинули щонайменше 15 цивільних

Фріланд додала, що Канада залишається занепокоєною «ситуацією із мігрантами у регіоні та торгівлею людьми, й засуджує усі форми рабства».

Раніше у ЗМІ з’явилася інформація, що в Лівії після повалення режиму Муаммара Каддафі з’явилися ринки рабів, на яких опиняються мешканці африканських країн, що намагалися через територію Лівії потрапити до Європи з метою імміграції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-