У ПАРЄ точиться запекла боротьба за і проти повернення РФ – постпред України

У ПАРЄ точиться запекла боротьба за і проти повернення РФ – постпред України

875
Ukrinform
Нині в ПАРЄ ведеться запекла боротьба за і проти повернення Росії, що можна порівняти з футбольним терміном «боротьба на кожному клаптику поля».

Про це в ексклюзивному коментарі Укрінформу сказав Постійний представник України при  Раді Європи Дмитро Кулеба.

«Є такий футбольний термін для найбільш напружених матчів - «боротьба на кожному клаптику поля». Зараз він може бути повністю застосований до ситуації в Раді Європи. Ведеться запекла боротьба за та проти повернення Росії до ПАРЄ», - сказав постпред.

Кулеба пояснив, чому вчора при голосуванні в Бюро Асамблеї не вистачило голосів, аби запобігти дебатам, а сьогодні в Постійному комітеті дебатам вдалося запобігти.

Читайте також: Виступ Порошенка на "Східному партнерстві" змінив підсумкову декларацію – ЗМІ

«Вчора в Бюро Асамблеї забракло голосів для того, щоб запобігти дебатам, а сьогодні вони знайшлися у Постійному комітеті. На це є дві причини. Перша - додаткові зусилля української делегації в Посткомі з мобілізації наших партнерів. Зараз там працюють депутати Ар’єв, Сотник та Власенко. Друга - склад Посткому ширший, ніж у Бюро, і, відповідно, простору для маневрів там більше», - пояснив Кулеба.

Як відомо, раніше дипломат вказував на те, що у разі безумовного повернення Росії до ПАРЄ будуть підірвані принципи та цінності Ради Європи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-