Глава МЗС Латвії вважає, що країни Східного партнерства не готові до ЄС

Глава МЗС Латвії вважає, що країни Східного партнерства не готові до ЄС

735
Ukrinform
Нині у Євросоюзі немає консенсусу щодо офіційного визнання перспективи України, Грузії та Молдови стати у майбутньому членами Спільноти.

Про це заявив міністр закордонних справ Латвії Едгар Ринкевич у кулуарах саміту «Східного партнерства» у п'ятницю у Брюсселі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Я розумію наших друзів, які хочуть отримати перспективу членства із визначеною датою. Але ніхто в ЄС, так само, як і східні партнери, не готові заявити сьогодні, що вони готові стати кандидатами», - зауважив латвійський міністр.

Ринкевич зазначив, що деякі країни ЄС хотіли б прискорити просування східних партнерів на цьому правильному шляху, але єдності поміж усіма 28 членами Спільноти немає.

«Відтак, хто очікує на визнання європейських перспектив (на саміті «Східного партнерства» – ред.), буде розчарований», - зазначив глава МЗС Литви.

Читайте також: “Cхідне партнерство” має перейти від декларацій до конкретики - Шидло

Водночас він наголосив, що ніхто не може на геополітичному рівні заблокувати можливе у майбутньому членство України, Грузії та Молдови у Євросоюзі, але це здебільшого залежить від самих цих країн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-