У Держдепі звинувачують Тіллерсона в порушенні федерального закону

У Держдепі звинувачують Тіллерсона в порушенні федерального закону

843
Ukrinform
Близько десяти чиновників Держдеп США офіційно звинуватили держсекретаря Рекса Тіллерсона у порушенні федерального закону.

Який спрямований на скорочення співпраці з країнами, що закликають дітей брати участь у бойових діях.

Закон забороняє США надавати військову допомогу урядам країн, де дітей можуть брати в армію, повідомляє Reuters з посиланням на документ, призначений для внутрішнього користування.

Так, чиновники звинуватили Тіллерсона в тому, що влітку 2017 року він виключив зі списку країн-порушників Ірак, М'янму і Афганістан, попри те, що Держдеп публічно визнавав, що в цих державах дітей можуть брати на військову службу. Також його рішення суперечило рекомендаціям керівників регіональних бюро Держдепу.

Як зазначається, закон про "дітей-солдатів "(Child Soldiers Prevention Act), ухвалений у 2008 році, спрямований на обмеження торгівлі зброєю між США і країнами - порушниками цього закону. До відповідного списку можуть потрапити всі країни, в яких діти, котрі не досягли 18-річного віку, беруть участь у бойових діях.

Читайте також: США досі сподіваються на дипломатичне рішення щодо КНДР - Тіллерсон

Зараз у списку знаходяться такі країни, як Конго, Південний Судан, Нігерія, Сомалі, Малі, Сирія, Судан і Ємен.

"Крім того, що це суперечить законам США, це рішення може поставити під загрозу довіру до широкого спектру звітів та аналізів Державного департаменту США", - йдеться у повідомленні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-