Українець виграв ультрамарафон в Нью-Йорку

Український легкоатлет Дмитро Молчанов зайняв перше місце на одному з найбільших в світі марафоні New York City 60K в США.

Про це повідомляє Жорстка атлетика.

60-кілометрову дистанцію змагань New York City 60K від відомого бігового клубу NYRR Молчанов подолав з результатом 4:12:19.

"Я все ще не можу повірити. Я зробив це. Мій перший ультрамарафон - 60 км і перше місце в загальному заліку з таким результатом", - прокоментував перемогу спортсмен.

4:00 і 12 хвилин знадобилося переможцю, щоб фінішувати на 60-кілометровій дистанції змагань New York City 60K від відомого бігового клубу NYRR. Гонка стартувала в Центральному парку від воріт інженерів, спочатку спортсменам треба подолати коло 8,3 кілометра, а потім вісім кіл по 6,4 кілометра. Ліміт траси становив 9 з половиною годин.

Для Дмитра це вже третій фініш цієї осені на марафонах та ультрамарафонах: у вересні він фінішував у Берліні з часом 2:44:53, а лише два тижні тому на Нью-Йоркському марафоні показав 2:53:47 на фініші.