У Сирії урядові війська взяли під контроль останній оплот ІДІЛ - ЗМІ

У Сирії урядові війська взяли під контроль останній оплот ІДІЛ - ЗМІ

894
Ukrinform
У Сирії урядові сили, за даними державних ЗМІ, повністю взяли під контроль місто Абу-Камаль – останній оплот угруповання «Ісламська держава» у країні.

Про це повідомляє у неділю Радіо Свобода

"Урядові сили та їх союзники повністю взяли під контроль місто Абу-Камаль біля кордону з Іраком - останній оплот угруповання «Ісламська держава»", - йдеться у повідомленні.

Телеканал «Аль-Манар» у Лівані, який пов’язують із організацією «Хізбалла», також повідомив, що бійці «Ісламської держави» зазнали поразки в Абу-Камалі.

Після того, як місто перейшло до урядових сил, вони ще залишаються у кількох селах Сирії та у пустелі.

Сирійська урядова армія оголошувала про визволення Абу-Камаля 9 листопада, але наступними днями бойовики «Ісламської держави», що відступили з міста, перейшли в наступ на нього, пізніше знову закріпившись там.

Читайте також: Армія Іраку відбила останнє захоплене ІДІЛ місто

Угруповання «Ісламська держава» останнім часом зазнало поразок унаслідок одночасних наступів на кількох фронтах: у Сирії з боку урядових сил, які підтримує РФ, і також із боку частини опозиційних сил, що мають підтримку міжнародної коаліції під проводом США, в Іраку з боку урядових сил і їхніх союзників, яких теж підтримує коаліція під проводом США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-