Франція дотримується санкцій проти РФ попри економічні втрати

Франція дотримується санкцій проти РФ попри економічні втрати

1046
Ukrinform
Попри те, що економіка Франції зазнає втрат від санкцій, країна дотримуємося санкційного режиму санкцій щодо Росії, оскільки наразі немає передумов для їх послаблення.

Про це заявила у Парижі міністр з європейських питань Міністерства Європи та закордонних справ Франції Наталі Луазо під час зустрічі з віце-прем’єр-міністром України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванною Климпуш-Цинцадзе.

«Попри те, що економіка Франції зазнає втрат від санкцій, наша країна дотримується санкційного режиму, оскільки наразі немає передумов для їх послаблення», - зазначила французький міністр.

Зі свого боку, Климпуш-Цинцадзе наголосила, що європейські санкції проти Росії залишаються головним інструментом впливу на політичне керівництво РФ.

«На сьогодні це найдієвіший спосіб тиску на російський режим задля виконання Мінських угод та припинення агресії проти України. Україна розраховує на постійну підтримку Франції в цьому питанні», - зазначила віце-прем’єр.

Читайте також: Польща підтримує політику санкцій проти Росії – глава МЗС

Крім того, сторони обговорили співпрацю України та Франції, підготовку до саміту Східного партнерства у Брюсселі, реформи в Україні тощо.

Обговорюючи питання Східного партнерства, Климпуш-Цинцадзе висловила сподівання, що напрацювання трьох партнерів - Грузії, Молдови та України - будуть відображені в підсумковому документі саміту. Луазо зазначила, що важливою метою саміту є продемонструвати єдність та успіх реформ в країнах, що підписали угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Климпуш-Цинцадзе також заявила, що сьогодні немає жодних підстав для повернення російській делегації права голосу в ПАРЄ, оскільки за три роки Росія не продемонструвала прогресу у виконанні резолюцій ПАРЄ щодо російської військової агресії проти України.

Під час обговорення теми введення миротворців на схід України Луазо зазначила, що Франція поділяє підходи України щодо введення миротворчої місії ООН та продовжує консультації з цього питання, надаючи важливе значення мандату майбутньої місії. Вона також наголосила, що миротворча операція повинна насамперед слугувати консолідації прогресу в рамках Мінських домовленостей.

Луазо, зі свого боку, підкреслила, що очевидним є те, скільки змін одночасно відбувається в Україні, і запевнила в тому, що Франція і надалі підтримуватиме хід реформування України, але головне, щоб якомога швидше громадяни України на собі відчули результати цих реформ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>