Ілон Маск розповів про тяжке дитинство й розрив із дівчиною

Ілон Маск розповів про тяжке дитинство й розрив із дівчиною

2877
Ukrinform
Засновник компаній SpaceX, Tesla, Pay Pal та інших всесвітньо відомих проектів мільярдер Ілон Маск крок за кроком відкриває нові технічні горизонти для людства.

Втім, у особистому житті йому довелося подолати чимало складнощів, про що він розповів у інтерв'ю виданню Rolling Stone.

"Я намагаюся робити корисні речі. Це приємне натхнення. А "корисні" означає, що ці речі мають стати цінними для решти суспільства", - поділився він своєю філософією.

Маск зауважив, що хоче робити речі, які полегшуватимуть життя людству: "Думаю, ми повинні намагатися зробити майбутнє кращим". У цьому зв'язку він висловив бажання пом'якшити наслідки глобального потепління, зробити повітря більш чистим та надати людству шанс оселитися на інших планетах.

Читайте також: Маск показав, який тунель будує під Лос-Анджелесом

Водночас, у відвертій розмові він зізнався, що йому довелося в житті подолати багато труднощів, в тому числі пережити глибокі психологічні моменти.

Попри те, що батько Ілона Маска був чудовим інженером, він усе ж був "дуже страшною людиною", розповів мільярдер. "Ви просто не уявляєте… Мій батько мав дуже ретельно продуманий диявольський план", - зазначив Маск. Він також зізнався, що в дитинстві батько застосовував проти нього фізичну силу.

Будучи вже дорослим, Ілон Маск прихильніше почав ставитися до батька. Він купив йому, його новій дружині і дітям будинок в Малібу, а також автівки й човен. Однак батько, за словами Ілона, не змінився, і зрештою вони розірвали стосунки.

Перед презентацією третьої моделі автомобіля Tesla Маск зазнав глибокої психологічної травми через розлучення зі своєю дівчиною Ембер Херд.

"Я просто розлучився зі своєю дівчиною. Я дійсно закохався, і це мене боляче вразило", - зізнався він, додавши з жалем, що це, скоріше, вона його покинула.

У день важливої презентації він відчував себе спустошеним і розбитим. Він розповів, що випив пару напоїв Red Bulls, зарядився позитивом від спілкування з іншими людьми та сказав собі: "Ці всі люди залежать від мене. Тож візьми і зроби це!"

Зараз Ілон Маск має в задумах багато різних проектів, у тому числі побудови бази на Місяці. Однак він визнає, що страждає від самотності, оскільки уникає одноденних побачень та шукає тривалих стосунків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-