Маккейн-Росії: Між RT і західними ЗМІ не існує знаку рівняння

Маккейн-Росії: Між RT і західними ЗМІ не існує знаку рівняння

920
Ukrinform
Голова Комітету з питань Збройних сил Сенату США Джон Маккейн піддав різкій критиці наміри Росії запровадити обмеження проти західних ЗМІ у відповідь на реєстрацію в США пропагандистського каналу "Russia Today" як іноземного агента.

Про це йдеться в заяві законодавця, поширеній у середу, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Як лідер у боротьбі за свободу слова та вільну пресу в усьому світі, Сполучені Штати повинні дуже чітко заявити: не існує еквівалентності між RT і такими мережами, як Голос Америки, Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода, CNN або Бі-Бі-Сі", - заявив сенатор.

Читайте також: "Радіо Свобода" может стати "іноагентом" в РФ

Він пояснив: журналісти, які працюють в цих мережах, шукають істину, розкривають брехню і вимагають від урядів відповідальності.

"Пропагандисти ж RT розвінчують правду, поширюють брехню і прагнуть підірвати демократичні уряди, щоб продовжити порядок денний Володимира Путіна", - наголосив Маккейн.

Читайте також: Russia Today таки зареєструвався у США як іноземний агент

Він підкреслив, що Путін не потребує жодних виправдань для того, щоб придушувати зарубіжні ЗМІ, "так само, як йому не потрібен був привід для незлічених убивств журналістів та політичних опонентів протягом останніх кількох років". За словами сенатора, Путін знає, що найбільшою загрозою для своєї диктатури є правда, а також готовність справжніх російських патріотів її висловлювати.

"Сполучені Штати не повинні ухилятися від захисту нашої демократії, а називати RT тим, чим воно є – пропагандистською мережею, й вимагати від їхнього каналу в США зареєструватися як іноземний агент. Водночас, разом з нашими союзниками у Вільному світі, ми повинні продовжувати підтримувати право російського народу на доступ до ЗМІ, які прагнуть повідомляти правду", - підкреслив сенатор США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-