Україна - сімнадцята у світі за рівнем тероризму

Україна - сімнадцята у світі за рівнем тероризму

Дослідження
Укрінформ
Україна входить до першої двадцятки країн світу, які найбільше потерпають від тероризму.

Про це йдеться у звіті щодо стану глобального тероризму у 2017 році (The Global Terrorism Index 2017), оприлюдненому 15 листопада лондонським Інститутом економіки та миру, повідомляє DW.

Згідно зі звітом, Україна посідає 17-у сходинку серед країн за рівнем впливу тероризму. За цим показником Україна отримала 6,6 бала за 10-бальною шкалою.

Загалом експерти віднесли до списку країн із "найвищим" рівнем впливу тероризму на життя шість держав: Ірак (10 балів), Афганістан (9,4), Нігерію (9), Сирію (8,6), Пакистан (8,4), Ємен (7,9). 

Україна увійшла до групи країн із "високим" рівнем впливу тероризму разом з такими державами, як Сомалі, Індія, Туреччина, Лівія, Єгипет, Судан та інші. У західноєвропейських державах найвищим вплив тероризму, за оцінкою експертів, є у Франції (6 балів і 23-тє місце). Сполучені Штати Америки посідають 32-е місце (5,4 бала), Росія - 33-тє (5,3 бала), Велика Британія - 35-те (5,1 бала).

Читайте також: У Путіна розповіли про розмову з Трампом щодо України

Порівняно зі звітом за минулий рік рівень впливу тероризму в Україні знизився. У The Global Terrorism Index 2016 Україна посідала 11-ту сходинку з 7,1 бала.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-