Шидло підсумувала два роки роботи польського уряду

Шидло підсумувала два роки роботи польського уряду

562
Ukrinform
Три стовпи, на які сьогодні у своїй діяльності спирається польський уряд, є сім'я, розвиток і безпека.

На цьому, підсумовуючи два роки діяльності, наголосила глава польського уряду Беата Шидло, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

“Основою урядів PiS є сім'я, розвиток і безпека”,- заявила Шидло.

Вона підкреслила, що флагманськими соціальними проектами, які вдалося реалізувати уряду, це “500+” (щомісячна фінансова допомога 500 зл. (3,5 тис. грн) на кожну другу дитину в сім'ї), що покращило матеріальну ситуацію родин, а також дало поштовх для розвитку економіки. Іншими важливими соціальними проектами стали програми “Житло+” (доступне житло для малозабезпечених), а також безкоштовні ліки для старших осіб.

Як зазначила Шидло, польському уряду є чим похвалитися і в економічній сфері - вдосконалення роботи банківського сектора, промисловості, підтримки інвестицій та стартапів, а також зростання конкурентності Польщі на зовнішніх ринках.

Читайте також: У польському Каліші можуть відновити могили воїнів УНР

У питанні безпеки Шидло зауважила, що минулорічний саміт НАТО був “переломним”, на якому було прийнято фундаментальні рішення для безпеки РП, зокрема посилення східного флангу Альянсу.

Глава польського уряду також зазначила, що за два роки, які їй залишилися на посаді глави уряду, вона має завершити реформи, які розпочала. Йдеться, насамперед, про реформу системи судочинства, що розпалює емоції в Польщі і за кордоном.

За останніми соцопитуваннями, правляча партія “Право і Справедливість” (PiS) б'є рекорди популярності в Польщі. Згідно з дослідженнями центру СBOS, якби парламентські вибори відбулися в середині листопада, то партія Ярослава Качинського здобула б 45% голосів підтримки поляків, значно випереджаючи найближчого переслідувача - ліберальну “Громадянську платформу” з 17% підтримки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>