SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight В Китаї побудували бібліотеку майбутнього - 14.11.2017 14:45 — Новини Укрінформ
В Китаї побудували бібліотеку майбутнього

В Китаї побудували бібліотеку майбутнього

761
Ukrinform
У Тяньцзині відкрили надсучасну читальню площею 120 тис км метрів.

Футуристичний дизайн бібліотеки розробляли одразу кілька відомих архітектурних бюро, в тому числі Bernard Tschumi Architects, Bing Thom Architects та MVRDV.

Не маючи можливості обіграти нудний прямокутний екстер'єр, заданий майстер-планом, голландці із MVRDV разом з китайськими архітекторами з TUPDI створили неймовірний інтер'єр, що просвітлює наскрізь засклені фасади.

Центром інтер'єру стала гігантська білосніжна куля, у якій розташували аудиторію. Навколо терасами розташовані книжкові стелажі. Вони ж формують поверхи і слугують лавками для сидіння.

І, звісно, полицями для більш ніж мільйона книжок. 

Окрім читальні, на п'яти поверхах будівлі розташовані офіси, аудиторії, комп'ютерні класи и аудіовізуальні сховища. 

Проект було реалізовано лише за три роки - від ескізу до завершення будівництва. Такий поспіх привів до того, що будівельники припустилися великої помилки: дістати книжки з верхніх полиць стало неможливим через відсутність запланованих у проекті читальних залів.

У Китаї побудували надсучасну бібліотеку. Фото: OSSIP VAN DUIVENBODE


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-