SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Пекіні відкрився шоурум українського бренду одягу - 14.11.2017 04:39 — Новини Укрінформ
У Пекіні відкрився шоурум українського бренду одягу

У Пекіні відкрився шоурум українського бренду одягу

Фото
1293
Ukrinform
Компанія з розвитку українсько-китайського співробітництва «Український дім» у Пекіні презентувала роботи дизайнера і власниця модного дому VoleeYu Fashion House Юлії Кацьянової.

Тепер в «Українському домі» є шоурум модного українського бренду жіночого одягу та аксесуарів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Кацьянова, архітектор за освітою і художник за покликанням, позиціонує свої роботи як поєднання українського традиційного стилю з аристократизмом Франції. Вона презентувала кілька колекцій власних робіт, серед яких «Барокова Петриківка», «Новий погляд на Схід» і «Елегантність Франції».

У Пекіні відкрився шоурум українського бренду одягу

Роботи київського дизайнера вже зацікавили дружин іноземних дипломатів в КНР, китайських художників, акторів, бізнесменів, а також представників Пекінського інституту моди, редакторів глянсових журналів, представників сфери кіноіндустрії та телебачення.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-