Alibaba за добу в Китаї продала товарів на $25 мільярдів

Alibaba за добу в Китаї продала товарів на $25 мільярдів

Укрінформ
Китайська інтернет-компанія Alibaba продала товарів на рекордні 160 млрд юанів ($25,3 млрд) у «День холостяка».

Про це повідомляє Bloomberg.

«День холостяка» відзначається в Китаї щороку 11 листопада. Протягом доби магазини влаштовують масштабні розпродажі, які приносять компаніям величезні прибутки. Цього разу продажі компанії виросли на 39% порівняно з «Днем холостяка» в 2016 році.

У компанії також розповіли, що в моменти пікового навантаження сервера Alibaba обробляли 256 тис. транзакцій за секунду. Перший пакунок був доставлений клієнту вже через 12 хвилин після початку дії знижок. Тільки за перші три хвилини покупці витратили $1,5 млрд. За чотири години до закінчення розпродажу глава Cainiao (логістичної служби Alibaba) Вань Лін повідомив, що число вже існуючих замовлень на доставку перевищило 700 мільйонів. Для порівняння, минулого року за підсумками всього 24-годинниого онлайн-розпродажу було доставлено близько 657 мільйонів посилок.

Читайте також: Alibaba інвестує $15 мільярдів в глобальну програму технологічного розвитку

Між тим, керівництво Alibaba планує зробити щорічну акцію більш глобальною. День холостяка, який спочатку був задуманий з метою допомогти самотнім людям знайти собі пару, в даний час відзначається в Китаї грандіозним розпродажем. Магазини 11 листопада серйозно знижують ціни, а покупці готуються до цього заздалегідь і хочуть встигнути зробити покупки першими.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-