Єврокомісія хоче спростити пересування військ територією ЄС

Єврокомісія хоче спростити пересування військ територією ЄС

Укрінформ
Європейська комісія представила низку заходів, спрямованих на покращення мобільності військових частин і сил у межах ЄС для кращого захисту громадян.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Єврокомісії.

Як зазначається, дорожня карта окреслює кроки, які необхідно вжити для усунення перешкод, які заважають руху військової техніки та персоналу в ЄС, з метою полегшення та прискорення їх мобільності, щоб швидко і ефективно реагувати на внутрішні та зовнішні кризи.

"Швидкому переміщенню військового персоналу та обладнання перешкоджають фізичні, правові та нормативні бар'єри. Це створює неефективність державних витрат, затримки, збої та, насамперед, збільшує вразливість. Настав час максимально збільшити цивільну та військову співпрацю, в тому числі завдяки нашій ефективній та стабільній транспортній мережі",  зазначила комісар з питань транспорту Віолета Балк.

Читайте також: НАТО хоче "підлаштувати" дороги і аеропорти Європи під військові потреби

Повідомляється, що до березня 2018 року високий представник з питань безпеки Федеріка Могеріні та Єврокомісія запропонують План дій щодо військової мобільності для схвалення державами-членами ЄС.

Фото: Flickr/NATO

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-