У Вільнюсі відбулися установчі збори Російського європейського руху

У Вільнюсі відбулися установчі збори Російського європейського руху

Фото, відео
Укрінформ
У столиці Литви відбулася організаційна зустріч російських активістів, на якій обговорювалися шляхи подальшого розвитку Російського європейського руху.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ця зустріч була важливою. Уточнили деталі проведення наступних політичних акцій – перформенсу «Клітка» про політв'язнів в Росії, присвяченого 100-річчю ЧК; а також «Похорону Російської конституції» - 12 грудня. Ще домовилися, що установчу конференцію Руху проведуть в квітні», - сказав Константинов.

Читайте також: Джонсон: Заохочувати Москви "занадто рано" - потрібно зберегти тиск

На зустрічі серед інших були присутні представник парламентської партії Рух лібералів Литви Караліс Стазюкенас; представники українських, а також опозиційних російських та білоруських ЗМІ.

На відкритій дискусії обговорювалися організаційні питання розвитку демократично орієнтованого Російської Європейського Руху (РЕД).

Воно заявило про себе, коли 24 вересня провів у столиці Литви Марш миру, спрямований «проти агресивних воєнних дій Росії, КНДР та інших країн». Марш пройшов по проспекту Гедімінаса,через що на центральній магістралі Вільнюса на кілька годин було перекрито рух.

У Вільнюсі відбулись установчі збори Російського європейського руху

Засновниками Російської Європейського Руху є відомі політемігранти з Росії. Це Калмикова Ірина, учасниця багатьох невирішених пікетів і мітингів, соратниця Марка Гальперіна і Ільдара Дадина. Данило Константинов - член Координаційної ради російської опозиції (з 2012 року), російський націоналіст, який виступає проти війни з Україною. У жовтні 2014 року він отримав термін за сфабрикованим звинуваченням, але завдяки тиску громадськості був амністований і звільнений в залі суду, після чого емігрував. Євген Титов - громадський активіст, журналіст (позаштатний кореспондент Радіо Свобода в Краснодарі).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-