США та Китай підписали торговельні угоди на $250 мільярдів

США та Китай підписали торговельні угоди на $250 мільярдів

Укрінформ
Американські та китайські компанії підписали торговельні угоди на 250 млрд дол. 

Активізація двосторонньої співпраці в економічній сфері стала однією з головних тем переговорів президента США Дональда Трампа з китайським лідером Сі Цзіньпіном під час візиту Трампа до КНР, повідомляє Bloomberg

"Трамп та Сі Цзіньпін назвали угоди, укладені в четвер, прикладом переможної кооперації двох найбільших в світі економік", - йдеться у повідомленні. 

Найбільшою угодою став проект довгострокових інвестицій в енергетичні програми, що реалізовуватиметься в американському штаті Західна Вірджинія. Планується, що протягом 20 років китайська енергетична корпорація China Energy Investment Corp інвестуватиме 83,7 млрд дол. в проекти зі зберігання природного газу, хімічного виробництва та електроенергетики.

Інший масштабний проект пов'язаний із інвестиціями у видобуток природного газу на Алясці. Угоду уклали американська державна корпорація Alaska Gasline Development Corp., китайські Sinopec, China Investment Corp. та Банк Китаю. Домовилися, що загальний обсяг інвестицій становитиме 43 млрд дол. 

Предметом торговельних угод між США та Китаєм стали не лише енергетичні проекти. Так, компанія Boeing Co. домовилася про продаж 300 літаків вартістю понад 37 млрд дол. китайській компанії China Aviation Supplies Holding Co. 

Читайте також: Трамп не засуджує Китай за нечесну торгівлю

Усього між китайськими та американськими компаніями було підписано 15 угод. Усі ці багатомільярдні домовленості укладалися сьогодні, в рамках першого офіційного візиту президента США Дональда Трампа до Китайської Народної Республіки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-