Популярність Трампа в США продовжує падати

Популярність Трампа в США продовжує падати

Укрінформ
Трамп втрачає рейтинги, найбільше у сфері охорони здоров'я та зовнішньої політики.

Це підтверджують результати останнього опитування телеканалу CNN та компанії SSRS.

"Через рік після того, як Дональд Трамп був обраний, в країні стали найкраще оцінювати національну економіку за період після атак 11 вересня 2001 року, проте довіра американців до свого президента на майже всіх інших напрямах впала", - йдеться у висновках.

Читайте також: Оточення Трампа вважає необачним його рішення зустрітися з Путіним - ЗМІ

Найнижчий показник підтримки Трамп отримав у питанні охорони здоров'я та медичного страхування - всього 33%, після його заяв про скасування доступної системи Obamacare. Негативну оцінку визначили виборці також на напрямі зовнішньої політики Білого дому - всього 34% (попередні показники становили 35% і 36% у попередні місяці, найвищий - 43% у квітні).

Зусилля адміністрації Трампа в урегулюванні ситуації навколо Північної Кореї, яке було представлено окремим питанням, також визначено на одному з найнижчих рівнів - 35% (лише у вересні цей показник сягав 41%).

Читайте також: Трамп проситиме Китай розірвати фінансові зв’язки з КНДР

Водночас у сфері економічного зростання діяльність нинішнього кабінету схвалюють 45% респондентів, хоча й тут простежується негативна динаміка в порівнянні з 55% у березні. В боротьбі з тероризмом Трампа підтримують 44% опитаних громадян, цей показник стабільний протягом всього періоду досліджень громадської думки.

Опитування проводилось телефоном у період з 2 по 5 листопада, у ньому взяв участь 1021 дорослий респондент.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-