Вражений

Вражений "Райськими паперами" єврокомісар закликає створити реєстр порушників

Укрінформ
Європейський комісар з питань економіки П’єр Московісі вважає шокуючими дані, представлені у матеріалах розслідування "Райські папери" ("Paradise Papers") щодо ухилення від сплати податків, та закликав створити реєстр порушників.

Про це повідомляє BBC.

"Цей новий скандал ще раз показує, що деякі компанії та багаті особи готові зробити будь-що, аби не платити податки... У світлі цих шокуючих одкровень я закликаю держави-члени негайно створити європейський реєстр порушників, які ухиляються від податків, а також запровадити інші заходи стримування", - сказав Московісі.

Ця заява пролунала перед запланованими на вівторок переговорами між міністрами фінансів ЄС, під час яких будуть розглядатися "Paradise Papers".

Читайте також: У "Райських паперах" фігурують друг Януковича та колишній віце-прем'єр України

Як відомо, Міжнародний консорціум журналістських розслідувань оприлюднив матеріали слідства під назвою "Paradise Papers". Документи охоплюють аналіз офшорної діяльності наймогутніших людей та компаній у світі та базуються на вивченні 13,4 млн файлів, отриманих у результаті витоку інформації. Загалом нове досьє перебільшує за обсягами та насиченістю "Панамські документи", опубліковані у квітні минулого року. У них ідеться про 120 політиків та посадовців з майже 50 країн. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-