Саудівська Аравія звинувачує Іран у

Саудівська Аравія звинувачує Іран у "військовій агресії"

Укрінформ
Військова коаліція під керівництвом Саудівської Аравії звинувачує Іран у причетності до пуску по Ер-Ріяду балістичних ракет повстанцями єменського руху Хуті. 

Коаліція попереджає, що цей факт може розглядатися як акт війни, і що вона залишає за собою "право відповідати", пише "Радіо Свобода".

"Роль Ірану та його безпосереднє командування силами Хуті є явним актом агресії, спрямованим на сусідні країни та загрожує миру та безпеці в регіоні та у всьому світі", – йдеться в поширеній зранку 6 листопада заяві.

Коаліція під керівництвом Саудівської Аравії закрила доступ до узбережжя, моря та повітря Ємену 30 жовтня – після того, як балістичні ракети були спрямовані на Ер-Ріяд двома днями раніше.

Читайте також: Саудівська Аравія перехопила балістичну ракету поблизу своєї столиці

ОАЕ, Бахрейн, Кувейт, Єгипет, Йорданія, Марокко, Сенегал і Судан беруть участь в альянсі під керівництвом Саудівської Аравії. Коаліція звинуватила Іран у постачанні повстанцям Хуті ракети, яка цілила в міжнародний аеропорт Ер-Ріяда. Саудівська Аравія заявила, що перехопила ракету, перш ніж вона досягла цілі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-