Перемудрили: через економію французькі міністри отримуватимуть менше за радників

Перемудрили: через економію французькі міністри отримуватимуть менше за радників

501
Ukrinform
В уряді Франції оголосили, що 6,5 млн євро на рік принесло рішення про скорочення радників в уряді Едуарда Філіппа, порівняно зі складом уряду його попередника Мануеля Вальса.

Однак обсяги економії  виявилися значно меншими через одночасне збільшення, у середньому на 18%, зарплатні тим радникам, посади яких лишилися в уряді.

Після порівнянь показників минулих років, економія виявилася досить сумнівною і навіть дивною, оскільки тепер деякі міністри будуть отримувати менше своїх радників, підрахували у  France Info.

"У міністерстві закордонних справ середня винагорода радників зросла з 5898 євро на місяць до 10 043 євро. У Міністерстві юстиції заробітна плата членів кабінету зросла з 7 992 євро щомісяця до 10 549 євро. У  міністерстві охорони здоров'я зарплати найкращі: 11 665 євро щомісячно проти 9 569 євро минулого року. І це більше, ніж заробляє міністр", - навело приклад джерело у своєму блозі.

Читайте також: Кошти від підвищення тарифів УЗ збиратиме в "скарбничку"

Зарплатня радників перевищує платню очільників у шести міністерствах.

Після підрахунку загального рівня підвищення, економія виходить не занадто високою. З 6,5 млн євро, заощаджених за рахунок скорочення посад, 5 млн витрачено на підвищення зарплат.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>