У Греції голодують біженці: хочуть до Німеччини - ЗМІ

У Греції голодують біженці: хочуть до Німеччини - ЗМІ

Укрінформ
Група сирійських жінок та дітей у середу розклали намети навпроти парламенту в Афінах, протестуючи проти затримок у возз'єднанні з родичами в Німеччині.

Про це повідомляє Reuters

"Деякі біженці, які перебувають у Греції більше року, сказали, що почали голодування", - йдеться у повідомленні.

Грецькі ЗМІ повідомляють, що Греція і Німеччина у травні неформально домовилися, щоб уповільнити возз'єднання родин біженців. 

Грецький уряд, у свою чергу, заперечує таку інформацію. За словами міністра Греції з міграції Яніса Музаласа, країні вдалося збільшити об'єднання сімей приблизно на 27% порівняно з минулим роком.

Він також додав, що Греція має гарантії від Німеччини про те, що біженці, чиї заявки були прийняті, в кінцевому рахунку потраплять до Німеччини, навіть якщо є затримки.

Як зазначається, близько 60 тисяч біженців та мігрантів, переважно сирійців, афганців та іракців, застрягли у Греції після того, як закриття кордону на Балканах призупинило їх подальшу заплановану подорож до Центральної та Західної Європи.

Читайте також: Біженці скаржаться на знущання поліції в Італії та Франції

Близько 148 844 біженців та мігрантів прибули до Греції з Туреччини цього року, що не так багато порівняно з майже 1 млн біженців у 2015 році. Однак повідомляється, що кількість новоприбулих знову зросла в останні місяці.

Фото: Reuters

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-