Головред "Новой газеты" пообіцяв озброїти співробітників травматами

Головред "Новой газеты" пообіцяв озброїти співробітників травматами

809
Ukrinform
Після замаху на заступника головного редактора "Эхо Москвы" Тетяну Фельгенгауер головред російської "Новой газеты" Дмитро Муратов вирішив посилити безпеку своїх журналістів, озброївши їх травматичною зброєю.

Про це він заявив в ефірі радіостанції "Эхо Москви". 

"Мабуть, оскільки я відповідаю за наших співробітників, озброюватиму редакцію. У мене не залишається іншого способу. Офіційно укладемо договір з МВС Росії, виписуватимемо і купуватимемо травматичну зброю, складатимемо на нього іспити та іншими засобами безпеки, про які я не хочу говорити, теж забезпечуватимемо журналістів", - сказав Муратов.

Так він прокоментував ситуацію з нападом на заступника головного редактора радіостанції "Эхо Москвы" Тетяну Фельгенгауер. За його словами, на журналістів його видання також було багато замахів.

Читайте також: Нападника на журналістку "Ехо Москви" арештували на два місяці

Муратов відзначив, що таке рішення доводиться приймати, оскільки він не бачить захисту журналістів з боку держави. "Виникла бригада наволочі, яка обслуговує інтереси держави як соціально їм близька", - констатував головний редактор "Новой".

Як повідомлялося, в понеділок у редакції "Эхо Москвы" ударом ножа по горлу було поранено заступника главного редактора "Эхо Москвы" Тетяну Фельгенгауер. Журналістку було терміново госпіталізовано і прооперовано, завдяки чому життя вдалося зберегти. У даний момент вона знаходиться в палаті інтенсивної терапії. Проти нападника Бориса Грица порушено кримінальну справу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>