З Каталонії перенесли свої головні офіси близько 1200 компаній

З Каталонії перенесли свої головні офіси близько 1200 компаній

981
Ukrinform
В Каталонії з початку жовтня майже 1200 компаній перенесли свої штаб-квартири в інші регіони Іспанії.

Про це повідомляє AFP.

"Близько 1200 компаній, розташованих у Каталонії, перереєструвалися в інших частинах Іспанії після референдуму, сподіваючись звести до мінімуму нестабільність", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, в період з 2 по 19 жовтня 1185 фірм перенесли свою штаб-квартиру в інші регіони Іспанії. Тільки за один день 19 жовтня офіційно змінили місце реєстрації 268 компаній. 

10 жовтня у парламенті Каталонії було підписано декларацію про незалежність регіону від Іспанії, проте набрання сили цим документом було відкладене.

Після цього прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой дав каталонському лідеру час до понеділка, 16 жовтня, для відповіді на питання, проголошена незалежність регіону чи ні.

Однак у призначений день Пучдемон у своєму листі прем'єр-міністру Іспанії не надав чітких відповідей і попрохав про двомісячні переговори з центральним урядом.

Читайте також: Іспанія оголосила про розпуск уряду Каталонії

Мадрид, зі свого боку, продовжив наполягати на чіткій відповіді Пучдемона, встановивши крайній термін до 10 ранку 19 жовтня.

На даний момент уряд Іспанії в Мадриді зібрався на спеціальне засідання щодо Каталонії. На ньому він має намір ввести у дію статтю 155 Конституції Іспанії, яка дозволяє центральному уряду вжити примусових заходів щодо виконання автономним регіоном своїх конституційних зобов'язань. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>