МВС Росії пропонує карати батьків і школи за участь неповнолітніх у мітингах

МВС Росії пропонує карати батьків і школи за участь неповнолітніх у мітингах

624
Ukrinform
У Росії через те, що молодь все активніше бере участь у громадському житті, пропонується, щоб поліція могла притягати до відповідальності батьків школярів, які брали участь у неузгоджених акціях.

Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на начальника головного управління МВС з протидії екстремізму Тимура Валіуліна. 

«Потрібно розглядати поправки, щоб відповідальність посилилася не лише відносно цих дітей, які не знають, на що йдуть, в основному заради цікавості, але й відносно батьків і, може, навіть навчальних закладів - які відповідають не лише за освіту, але і за виховання молоді», - сказав Валіулін на засіданні Ради з прав людини при президентові Росії.

Він уточнив, що «статистика говорить про те, що процентне співвідношення молоді, яке в них (акціях - ред.) бере участь, збільшується».

Читайте також: Національні особливості закручування гайок у Росії

Школярі брали активну участь в протестних акціях, які відбулися 26 березня, 12 червня і 7 жовтня. Десятки дітей були затримані поліцією. Поліція вже притягала до відповідальності батьків школярів, що брали участь у мітингах. Наприклад, у Нижньому Новгороді на п'ять батьків склали протоколи про невиконання обов'язків щодо виховання неповнолітніх.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>