Висланий з Польщі росіянин-шпигун був професором академії

Висланий з Польщі росіянин-шпигун був професором академії

860
Укрінформ
Росіянин Дмитро Карнаухов, висланий з Польщі за співпрацю з російськими спецслужбами, був професором гуманітарної академії в місті Пултуськ поблизу Варшави.

Про це повідомляє РАР.

Згідно з інформацією, розміщеною на сайті польської академії, науковець займався історією Польщі, польсько-російськими відносинами, а також регіональними аспектами польської політики безпеки.

Карнаухов є співпрацівником Російського інституту стратегічних досліджень, працював в державному педагогічному університеті в Новосибірську, є автором понад 80-ти наукових праць.

Як інформувало агентство, за інформацією агенції внутрішньої безпеки Польщі (ABW), цей науковець був задіяний в ініціюванні і веденні елементів так званої гібридної війни проти Польщі, контактував з розвідувальними службами Російської Федерації.

Читайте також: У Рівному помер грабіжник, який намагався застрелитися під час арешту

За інформацією речника АBW Станіслава Жарина, Карнаухов отримував контакти у середовищі науковців та журналістів. Він отримував інформацію про осіб, які мають проросійські погляди, він пропонував їм наукову співпрацю, публікування їх праць у різних наукових інститутах в Росії, а також виїзди та наукові конференції.

Чоловіка було позбавлено права на перебування в Польщі і в середу видалено з Польщі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-