Латвія отримала від Британії 65 бойових бронемашин

Латвія отримала від Британії 65 бойових бронемашин

Укрінформ
Національні збройні сили (НЗС) Латвії отримали з Великої Британії 65 із 123 бойових розвідувальних гусеничних бронемашин.

Про це повідомляє Вaltnews з посиланням на Міністерство оборони Латвії.

Проект механізації піхотної бригади сухопутних сил НЗС поділений на кілька етапів і черг. В його рамках планується поставити загалом 123 одиниці бронетехніки. Перші бронемашини були поставлені в Латвію восени 2015 року.

Призначена для створення механізованого підрозділу бронетехніка перед поставкою з Великої Британії проходить капітальний ремонт і модернізацію. Постачання заплановані до 2020 року.

У суму договору включені повне оновлення та капремонт 123 платформ, запчастини та навчання латвійських фахівців, що обійдеться у 39,418 млн фунтів (46,6 млн євро).

Платформи оснащуються сучасним обладнанням — системою протитанкової зброї Spike, найсучаснішою класифікованою НАТО системою зв'язку та командування. Додатково необхідно планувати закупівлю боєприпасів для 30-міліметрових гармат-кулеметів, протитанкових ракет, навчального симулятора. Тому загальна сума закупівлі складе 209,607 млн євро.

Читайте також: Глава МЗС Латвії закликає міжнародні організації не знімати Крим з порядку денного

Видатки на будівництво передбаченої для бронетехніки інфраструктури для зберігання, чищення і обслуговування цієї техніки становитимуть 9,411 млн євро. Утримання техніки, зброї та систем управління і передбаченої для них інфраструктури обійдеться в 18,596 млн євро, навчання — 2,048 млн євро, витрати на персонал становитимуть 9,853 млн євро. Таким чином, загальні видатки проекту механізації в наступні 10 років обчислюються в 249,515 млн євро.

 Фото: LETA

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-