Угорщина підтримає санкції проти РФ, хоча й не вірить в успіх

Угорщина підтримає санкції проти РФ, хоча й не вірить в успіх

Укрінформ
ЄС у питанні санкцій проти РФ, хоча й не вважає санкції успішними.

Про це він заявив в інтерв'ю російській газеті "Комерсант".

Ми не раз підкреслювали і те, що хоча ми і не вважаємо санкції (запроваджені ЄС проти Росії - ред.), так би мовити, "успішними", ми не станемо підривати європейську єдність - адже в ній сила Євросоюзу", - сказав Сійярто.

Як повідомлялося, ЄС планує розглянути питання продовження економічних санкцій проти Росії у грудні.Водночас російське видання під час інтерв’ю намагалося пов’язати питання продовження санкій зі ставленням Угорщини до українського закону про освіту, який Верховна Рада прийняла 5 вересня.

(Зокрема в законі передбачено, що діти нацменшин в Україні продовжуватимуть вивчати рідну мову, а з середньої школи починатимуть навчатися державною мовою. Якщо мова нацменшини належить до мов Європейського Союзу, є можливим викладання також нею однієї або декількох дисциплін).

 Проте, відповідаючи на «уточнююче запитання», Петер Сійярто прямо заявив: «санкції – це окреме питання», заперечивши зв'язок між позицією Угорщини у питанні продовження санкцій та суперечкою навколо закон України про освіту.

Читайте також: Гриневич у Страсбурзі роз'яснює експертам Ради Європи закон про освіту

Як повідомлялося, у деяких країнах, які мають діаспору в Україні, висловили протест з приводу статті закону про навчання дітей нацменшин українською мовою.Міністерство закордонних справ України спрямувало закон "Про освіту" на експертизу до Венеціанської комісії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-