У Німеччині набув чинності закон проти розпалювання ненависті в Інтернеті

У Німеччині набув чинності закон проти розпалювання ненависті в Інтернеті

Укрінформ
У Німеччині з 1 жовтня набув чинності закон, що зобов'язує онлайн-сервіси оперативніше опрацьовувати скарги, пов'язані з можливим розпалюванням ненависті, і видаляти подібні записи.

Про це повідомляє DW.

"Закон припускає, що "очевидно злочинні" висловлювання мають бути видалені або заблоковані протягом 24 годин з моменту надходження скарги на них. У деяких випадках на ці дії компаніям відводиться тиждень", - йдеться в повідомленні.

Водночас критики закону зазначають, що такі обмеження за часом можуть призвести до того, що у спірних випадках компанії видалятимуть коментарі, щоб не піддаватися штрафним санкціям.

Читайте також: Казахстан закликав ООН відрізати терористам доступ до Інтернету

Проте Мін’юст у зв'язку з цим зазначає, що штрафи накладатимуться тільки у разі систематичних порушень. При цьому після закінчення відведеного законом терміну користувачі зможуть скаржитися у Федеральне відомство з питань юстиції, якщо, на їх думку, скарга не була опрацьована відповідним чином.

За даними видання Der Spiegel, перевірятимуться такі соцмережі як Facebook, VK, Tumblr, фотохостинг Flickr і відеосервіс Vimeo.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-