Мігрантське коріння мають 8% депутатів нового бундестагу Німеччини

Мігрантське коріння мають 8% депутатів нового бундестагу Німеччини

Дослідження
Укрінформ
У новому складі німецького бундестагу з 709 депутатів 57 осіб мають мігрантське коріння.

Про це йдеться в дослідженні інформаційної служби Mediendienst.

«Згідно з нашим дослідженням, 57 парламентаріїв із 709 у новому бундестазі походять із сімей мігрантів, що становить 8% загальної кількості депутатів», - йдеться в доповіді.

У ній наводяться дані по фракціях. Так, найбільша кількість депутатів, хоча б один з батьків яких приїхав у країну як мігрант, припадає на партію Лівих - 18,8%.

Раніше Укрінформ повідомляв, що співголова партії фракції Лівих у бундестазі Сара Вагенкнехт і сама має таке коріння - її батько був іранцем.

Читайте також: У центрі Берліна мітингують проти АдН із гаслами "Нацисти, геть!"

На другому місці Зелені - 14,9%. Зазначимо, що в цій партії співголова Джем Оздемір також походить із родини мігрантів черкеського походження з Туреччини.

Далі йдуть соціал-демократи - 9,8%.

У правопопулістській Альтернативі для Німеччини показник становить 7,5%.

І найменше партійців з мігрантським корінням у блоці християнських союзів ХДС/ХСС - всього 2,5%.

У своїй більшості - більше 1/3 - депутати з іноземним корінням є нащадками громадян країн Європейського Союзу, 14 депутатів походять з турецьких сімей. Є і єдиний афронімець - Карамба Діабі.

Як мінімум три депутати - це російські німці. Примітно, що двоє з них - Вальдемар Гердт і Антон Фрізен - члени Альтернативи для Німеччини, що вперше пройшла до бундестагу і різко виступає проти прийому нових мігрантів. У Лівих з 2009 року також є депутат з російським корінням - Андрій Гунько (він народився вже у Німеччині), який відомий своїми досить антиукраїнськими заявами.

У 18-му бундестазі з 631 депутата 37 осіб мали мігрантське коріння, що становило 5,9%.

Як повідомляв Укрінформ, у будівлі бундестагу є кімната для моління, яка облаштована таким чином, що в ній поспілкуватися з Богом можуть представники абсолютно всіх релігійних конфесій.

Частка населення з мігрантськими коріннями у загальній кількості жителів Німеччини сягає 22,5%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-