Габріель сподівається на досягнення прогресу в ході Генасамблеї ООН

Габріель сподівається на досягнення прогресу в ході Генасамблеї ООН

677
Ukrinform
Міністр закордонних справ ФРН Зігмар Габріель вважає, що Генасамблея ООН дає можливість просунутися у вирішенні цілого ряду складних міжнародних питань.

Про це він заявив, відбуваючи в Нью-Йорк, передає кореспондент Укрінформу в Німеччині.

«Коли, як на цьому тижні в Нью-Йорку, політичні діячі з усіх куточків світу збираються в одному місці, то завжди є можливість боротися за рішення і є шанс домогтися в переговорах і зустрічах прогресу», - заявив Габріель.

Читайте також: "Блакитні шоломи" на Донбасі: Берлін змінив ставлення - експерт

Він зазначив, що німецька делегація відправляється в США «з пакетом очікувань».

Габріель констатував, що в черговий раз високе зібрання триває під час криз і конфліктів, в тому числі розростання конфлікту між Сходом і Заходом. В такий час ООН актуальна як ніколи.

«Ми потребуємо ООН більше, а не менше», - підкреслив він.

Дипломат нагадав про такі проблемні питання, як криза навколо Північної Кореї, «війна, конфлікт і гуманітарна катастрофа в східній Україні», в Сирії, ситуація навколо Катару, навколо іранської ядерної програми, в М'янмі, в Ємені та в інших місцях.

"З часу попередньої ГА ООН світ точно не став більш мирним", - зазначив міністр.

Читайте також: Габріель закликає до прямого діалогу з Пхеньяном

Габріель твердо переконаний, що «особливої німецької завданням є налагодження політичного діалогу для досягнення дипломатичних рішень, солідарності, співробітництва та мирного обміну між Сходом і Заходом, так само як між Північчю і Півднем.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>