Екс-міністр Молдови стала спецпредставником ООН у Азії

Екс-міністр Молдови стала спецпредставником ООН у Азії

929
Укрінформ
Колишній міністр закордонних справ і європейської інтеграції Молдови Наталія Герман призначена Спеціальним представником та керівником Регіонального центру ООН з превентивної дипломатії у Центральній Азії.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

"Для мене велика честь сприяти реалізації порядку денного ООН щодо збереження миру, запобігання конфліктам та довгострокового розвитку як Спеціальний представник та керівник Регіонального центру ООН з превентивної дипломатії у Центральній Азії", - заявила дипломат.

Екс-глава МЗС Молдови була призначена на цю посаду Генеральним секретарем ООН Антоніо Гутеррешем.

Читайте також: Генсек ООН пропонує посередництво для врегулювання ситуації навколо КНДР

Герман має 25-річний досвід дипломатичної діяльності. Була міністром закордонних справ та європейської інтеграції Молдови з 2013 по 2016 роки в уряді під керівництвом Юріє Лянке.

Працювала послом Молдови у Австрії, Швеції, Фінляндії та Норвегії, а також представником Молдови у ОБСЄ та інших міжнародних організаціях.

Регіональний центр Організації Об'єднаних Націй з превентивної дипломатії у Центральній Азії був заснований Радою Безпеки 16 травня 2007 року за пропозицією п'ятьох Центрально-азійських країн. Ініціатива була обумовлена наявністю численних загроз, з якими стикаються держави Центральної Азії, включаючи міжнародний тероризм та екстремізм, незаконний обіг наркотиків, організовану злочинність та проблему погіршення якості навколишнього середовища.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-