Нідерланди позбавили громадянства чотирьох ісламістів, що воювали у Сирії

Нідерланди позбавили громадянства чотирьох ісламістів, що воювали у Сирії

Укрінформ
Уряд Нідерландів позбавив громадянства чотирьох осіб, яких обвинувачують в участі у бойових діях на боці ісламістської терористичної організації у Сирії.

Про це заявив міністр безпеки та юстиції Нідерландів Стеф Блок, повідомляє DW.

"Усі четверо осіб, що були позбавлені громадянства, також мають громадянство Марокко. Після позбавлення громадянства у Нідерландах їх оголосили небажаними іноземцями - відтепер вони не можуть в'їжджати на територію цієї країни або будь-якої іншої держави Шенгенської зони", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: В Афганістані смертник атакував конвой НАТО, є поранені

Як зазначається, це - перший випадок, коли у Нідерландах позбавили громадянства за участь у терористичних організаціях. Це стало можливим завдяки новому закону, який набув чинності у березні цього року та дозволяє позбавляти громадянства, якщо це продиктовано міркуваннями національної безпеки.

Згідно з цим законом дозволяється позбавляти громадянства осіб, навіть якщо їх не було визнано винними у скоєнні злочину, проте такі рішення мають бути схвалені судом. Крім того, особа може бути позбавлена громадянства Нідерландів лише у тому разі, якщо вона має також громадянство іншої держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-