Канада відправляє до США електриків для подолання наслідків "Ірми"

Канада відправляє до США електриків для подолання наслідків "Ірми"

545
Ukrinform
Кілька сотень канадських електриків відправляються на південь США, аби допомогти американським колегам відновити електропостачання.

Про це повідомляє канадський суспільний мовник CBC News.

Так, близько 200 електриків разом із спецавтомобілями виїхали до Орландо із Торонто. Міста розділяє більше 2000 км.

Фахівці вирушили до Флориди і з провінції Нова Шотландія, що на узбережжі Атлантичного океану. Загалом, на південь США у терміновому порядку виїхали близько півтисячі канадських спеціалістів.

Очікується, що вони перебуватимуть у Штатах не більше двох тижнів, але обсяг роботи ще належить встановити. Наразі без доступу до електропостачання у пяти південних штатах, вражених "Ірмою", залишаються понад 6 млн осіб.

Як відомо, ураган "Ірма" був найпотужішним і найбільш руйнівним за останні 10 років у США. Він охопив весь півострів Флорида від Джексонвілла до Маямі.

Спочатку ураган буквально зніс острів у Карибському морі, пізніше зачепив Кубу, і тільки після вже взявся за США. Розмір "Ірми" можна співставити з Францію. Швидкість циклону неймовірна - 300 кілометрів на годину.

Читайте також: Ураган Ірма: без світла лишаються 14,5 мільйона мешканців Флориди й Джорджії

Принаймні 35 людей загинули в Карибському басейні.

Незважаючи на те, що стихія вже досить ослабла, вона встигла наробити лиха на узбережжі США.

На самому початку ураган "Ірма" отримав найвищу – 5 категорію за шкалою ураганів Саффіра-Сімпсона. Фахівці вже встигли оцінити збитки для США – близько 300 мільярдів доларів.

Фото: АА


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-