Спецпредставник ОБСЄ в Молдові обговорить питання Придністровського врегулювання

Спецпредставник ОБСЄ в Молдові обговорить питання Придністровського врегулювання

1136
Ukrinform
Спеціальний представник чинного голови ОБСЄ з Придністровського врегулювання, посол Вольф Дітріх Хайм відвідає з робочим візитом Молдову.

Про це поінформували в прес-службі місії ОБСЄ в Кишиневі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Посол Вольф Дітріх Хайм проведе зустрічі з акредитованими в Кишиневі послами України, Російської Федерації, Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки. Зустрічі відбудуться з метою координації зусиль міжнародних партнерів у переговорному форматі «5+2», спрямованих на підтримку процесу Придністровського врегулювання у відповідності з Заявою Ради міністрів закордонних справ країн-членів ОБСЄ, яку було прийнято в Гамбурзі в грудні 2016 року», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Молдова підтвердила послу РФ, що вимагає забрати російські війська

Крім цього, дипломат проведе в Кишиневі переговори з міністром закордонних справ і європейської інтеграції Андрієм Галбуром і віце-прем'єром з реінтеграції, політичним представником Молдови на переговорах у форматі «5+2» Георгієм Баланом.

У Тирасполі Вольф Дітріх Хайм зустрінеться з політичним представником Придністров'я в переговорному процесі Віталієм Ігнатьєвим.

У переговорах з Придністровського врегулювання у форматі «5+2» беруть участь Молдова і Придністров'я – сторони конфлікту, Україна, ОБСЄ і Росія – посередники, ЄС і США – спостерігачі.

Читайте також: Росія відмовилася обговорювати виведення військ з Придністров'я

Нагадаємо: переговори у форматі «5+2» не проводилися з середини 2016 року.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-