Адвокати Шаріної кажуть, що суд третій місяць не дає протокол засідання

Адвокати Шаріної кажуть, що суд третій місяць не дає протокол засідання

Укрінформ
Міщанський суд Москви третій місяць не може виготовити протокол судового засідання у справі екс-директора бібліотеки української літератури Наталії Шаріної, необхідний для ознайомлення і роботи з ним адвокатів.

Про це написав в Facebook адвокат Шаріної Іван Павлов.

"Міщанський суд третій місяць не може виготовити протокол судового засідання у справі екс-директора бібліотеки української літератури Наталії Шаріної. Скарги керівництву суду не допомагають, оскільки справа розглядалася заступником голови суду. Така ситуація дістала, і з нею час вже спробувати щось зробити. Так і зробимо", - зазначив Павлов.

Він нагадав деталі ситуації, що склалася. Вирок у справі Шаріної було винесено 5 червня. З того часу сторона захисту чекає, поки адвокатів ознайомлять з протоколом, який згідно із законом має бути виготовлений протягом 3 діб з дня закінчення судового засідання. «І подібна тяганина увійшла до норми. Практично в кожній справі суд виходить за рамки встановленого процесуальним законом терміну для виготовлення протоколів і мотивованих рішень», - констатує адвокат.

Читайте також: Адвокати Шаріної оскаржили її вирок

Як повідомляв Укрінформ, судовий процес над Шаріною почався в листопаді минулого року, їй інкримінували розпалювання національної ненависті і ворожнечі, а також приниження людської гідності і розтрату.

Держобвинувачення попросило призначити Шаріній у справі про екстремізм і розтрату коштів покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі умовно. В результаті Міщанський суд Москви призначив Шаріній покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі умовно. Крім того, Шаріній призначено випробувальний термін на чотири роки.

У період слідства і судового процесу Шаріна перебувала під домашнім арештом. На початку лютого захист Шаріної звертався до Страсбурзького суду зі скаргою на умови її домашнього арешту (під час транспортування в автозаку вона дістала травму хребта).

13 червня адвокати Шаріної направили апеляційну скаргу на вирок до Міщанського суду Москви.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-