Євросоюз впорається із вдвічі більшими квотами на біженців - Меркель

Євросоюз впорається із вдвічі більшими квотами на біженців - Меркель

2336
Ukrinform
Канцлер ФРН Ангела Меркель вважає, що квоти ЄС на розподіл легальних біженців можуть бути збільшені до 40 тисяч осіб, як пропонує верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді.

Про це вона заявила в п'ятницю на прес-конференції після переговорів у своєму офісі в Берліні з Філіппо Гранді і главою Міжнародної організації з міграції Вільямом Лейсі Свінгом, повідомляє кореспондент Укрінформу в Німеччині.

«Я думаю, що з числом 40 тисяч континент і Європейський Союз з 500 млн жителів цілком може впоратися», - сказала Меркель.

Вона пояснила, що може йтися, наприклад, про «легальний контингент» із Туреччини. Звичайно, особи, які прибувають законно в рамках домовленостей між Туреччиною і ЄС будуть ретельно перевірятися, як і люди, які прибувають з Африканського континенту. Німеччина, запевнила канцлер, готова нести свою частку відповідальності. Вона висловила сподівання, що «і інші країни будуть до цього готові», визнавши при цьому відсутність єдності в ЄС з питання розподілу. Натомість країни ЄС єдині в думці боротися з причинами феномену біженців.

Читайте також: Меркель застерігає від "словесної війни" навколо КНДР

Меркель також вказала на необхідність внесення змін до Дублінської системи, яка раніше надійно захищала Німеччину, що знаходиться всередині континенту.

Як відомо, зараз квоти, які щороку розподіляються між країнами ЄС щодо легальних біженців становить 20 тисяч осіб, вона викликає суперечки і небажання низки країн приймати свою «частку».

Німеччина в даний час є другим найбільшим після США донором Управління верховного комісара ООН у справах біженців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-