Чеська поліція хоче скасувати імунітет з екс-міністра-мільярдера

Чеська поліція хоче скасувати імунітет з екс-міністра-мільярдера

Укрінформ
Поліція Чехії направила до парламенту прохання про скасування парламентського імунітету з колишнього міністра фінансів Андрея Бабіша - лідера центристської партії ANO.

Про це пише Reuters.

Спікер парламенту Ян Хамачек вже отримав запит від управління празької поліції по економічних злочинах. Обговорення запиту про зняття імунітету з Андрея Бабіша і його заступника у партії ANO відбудеться, ймовірно, у вересні на пленарному засіданні парламенту Чехії. Якщо буде вирішено зняти з колишнього міністра фінансів депутатський імунітет, поліція зможе пред’явити йому обвинувачення.

Читайте також: У Швеції два міністри пішли у відставку через скандал з витоком даних

Запит поліції пов’язаний з розслідуванням обставин будівництва конференц-центру біля Праги. Підрядником будівництва виступала компанія, що належала Бабішу і отримала десять років тому фінансування від Європейського союзу в розмірі 2 мільйонів 250 тисяч євро.

Читайте також: Міграційна криза: Єврокомісія назвала дедлайн для Чехії, Угорщини й Польщі

Нагадаємо: Андрій Бабіш, партія якого входить до урядової коаліції, заявляє, що не чинив жодних протиправних дій. Він вже назвав запит поліції «останнім відчайдушним кроком» тих, хто бажає усунути його з політичної арени.

Він розраховує посісти місце прем’єр-міністра Чехії за результатами парламентських виборів, які відбудуться у жовтні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-