ФРН: Нові санкції проти РФ можуть нашкодити енергопостачанню Європи

ФРН: Нові санкції проти РФ можуть нашкодити енергопостачанню Європи

Укрінформ
Уповноважений уряду ФРН з питань співпраці з Росією, Центральною Азією і країнами Східного партнерства Гернот Ерлер попереджає про далекосяжні наслідки схвалених Палатою представників конгресу США санкцій.

Про це він заявив у четвер газеті Neue Osnabruсeker Zeitung.

«Відмова від проекту Nord Stream 2 чітко прописана в тексті закону, але на ділі стати об'єктом санкцій може будь-яка європейсько-російська співпраця у сфері енергетики, аж до ремонту трубопроводів, від яких залежить енергопостачання Євросоюзу», - сказав Ерлер.

Читайте також: Німецький бізнес стурбований "санкційним" законопроектом США

Політик розкритикував підхід, який складається з того, що країна вважає пріоритетом експорт власних енергоресурсів з метою створення робочих місць у Сполучених Штатах зміцненню зовнішньої політики Вашингтону.

«Не варто шукати такий елемент як America First у санкційному режимі, який будується на спільності з партнерами», - сказав Ерлер.

Читайте також: Трамп може ветувати закон із санкціями проти РФ, щоб запропонувати жорсткіші

За його словами, «до сих пір західна реакція на російську політику щодо України було тісно узгоджена між Вашингтоном і Брюсселем», але тепер США відходять від такої політики. На його переконання, нові американські заходи переслідують тепер мету покарати Москву за її втручання в американські президентські вибори. Ерлер вважає, що в майбутньому координувати санкційну політику буде складно, але намагатися робити це треба.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-