Власника газети "Ведомости" позбавили російського громадянства

Власника газети "Ведомости" позбавили російського громадянства

966
Ukrinform
Медіаменеджер, власник газет "Ведомости" The Moscow Times Дем'ян Кудрявцев позбавлений російського громадянства за нібито надання недостовірних відомостей.

"Це пов'язано з наданням ним (Кудрявцевим – ред.) в міграційні органи даних, які не відповідають дійсності, при прийомі в громадянство РФ. Факт надання недостовірних відомостей підтвердив суд", - сказало агентству ТАСС джерело в правоохоронних органах.

Кудрявцев звертався за отриманням громадянства, оскільки станом на 6 лютого 1992 року мав тільки громадянство Ізраїлю.

Тепер Кудрявцев може перебувати в РФ не більше 90 днів протягом півроку. При цьому на нього поширюються всі правила міграційного законодавства як на громадянина країни, з якою у Росії є угода про безвізовий в'їзд.

"Для роботи в РФ він має отримати відповідний дозвіл, або дозвіл на тимчасове проживання або посвідку на проживання", - пояснили в правоохоронних органах.

Читайте також: HRW: У Росії втручання держави в роботу медіа наближається до рівня СРСР

У Росії з 1 січня 2016 року діє закон, згідно з яким громадянам інших країн і росіянам з подвійним громадянством заборонено виступати засновниками ЗМІ, а частка іноземних акціонерів у статутному капіталі російських ЗМІ не може перевищувати 20%. Власникам ЗМІ було дано час до 1 лютого 2017 року на приведення всієї корпоративної мережі у відповідність із законом, а нові документи про власників і засновників треба було передати в Роскомнагляд не пізніше 15 лютого 2017 року. У разі порушення Роскомнагляд звертається в суд для призупинення діяльності ЗМІ.

Фото: jrnlst.ru

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>