У Росії остаточно заборонили "Свідків Єгови"

У Росії остаточно заборонили "Свідків Єгови"

679
Ukrinform
Апеляційна колегія Верховного суду Росії відхилила апеляцію релігійної організації «Свідки Єгови» на попереднє рішення цього суду визнати її екстремістською.

Таким чином, рішення суду про ліквідацію організації і заборону її діяльності в Росії набуло чинності, повідомляє "Радіо Свобода".

Таке рішення Верховний суд Росії ухвалив 20 квітня за позовом Міністерства юстиції Росії. Після того почастішали повідомленням про тиск на послідовників цієї релігійної течії. Правозахисники вважають рішення таким, що порушує права людини.

Читайте також: У Росії "Свідків Єгови" визнали екстремістами і заборонили

"Тепер «Свідки Єгови» можуть звернутися до Європейського суду з прав людини, але Росія не вважає себе зобов’язаною виконувати його рішення", - зазначає видання.

До організації, що заявляє про 170 тисяч вірних у Росії, влада країни давно ставиться з підозрою через її негативну позиції щодо військової служби, виборів чи загалом авторитету влади.

Нагадаємо: в Росії Конституція офіційно гарантує свободу релігії, але законодавство визначає чотири «традиційні релігії» народів країни – православне християнство, іслам, юдаїзм і буддизм, а інші релігійні течії нерідко зазнають дискримінації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>