У НАТО сьогодні вимагатимуть від Росії припинити “блукати” у небі над Балтикою

У НАТО сьогодні вимагатимуть від Росії припинити “блукати” у небі над Балтикою

1051
Ukrinform
У Брюсселі 13 липня відбудеться зустріч Ради НАТО - Росія. Однією з тем обговорення будуть заходи, спрямовані на зменшення ризиків після нещодавніх інцидентів, пов'язаних із маневрами військових літаків над Балтійським морем.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Офіційні представники НАТО заявили, що вони вимагатимуть, щоб російські пілоти виконували плани польотів, відповідали на сигнали контролю повітряного руху або ідентифікували себе під час прольотів поблизу країн Балтії. Альянс НАТО заявив, що в червні відстежив три російських літаки над морем, у тому числі два реактивних літаки, які не відповіли на сигнали контролю повітряного руху або запити про ідентифікацію», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Лідери саміту "Трьох морів": поглиблення співпраці в рамках ініціативи посилить ЄС

Москва стверджує, що всі російські польоти над Балтикою відповідають міжнародному праву. Зі свого боку, Росія заявила, що в червні її літаки над Балтикою перехопили американський бомбардувальник B-52, і той інцидент мав відлуння «холодної війни».

Рада НАТО - Росія останнім часом розглядається як форум для запобігання ескалації напруженості у відносинах альянсу та Москви.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>