Будинок Гітлера конфіскували законно -  австрійський суд

Будинок Гітлера конфіскували законно - австрійський суд

Укрінформ
Конституційний суд Австрії підтвердив законність рішення уряду про правомірність конфіскації будинку, в якому в 1889 році на світ з'явився Адольф Гітлер.

Про це повідомляє австрійський телеканал ORF.

"Конституційний суд підтвердив вранці в п'ятницю експропріацію будинку, в якому народився Адольф Гітлер у Браунау. Апеляцію колишнього власника на попереднє рішення відхилено", - інформує ЗМІ.

Таким чином, рішенням Конституційного суду гітлерівський будинок залишається у володінні Австрійської Республіки, як було вирішено урядом і підтверджено парламентом наприкінці минулого року.

Читайте також: У Мексиці росіянин-неонацист отримав 1,5 року попереднього ув’язнення

Як раніше повідомлялося, влада Австрії протягом багатьох років не могла нічого вдіяти з ситуацією, оскільки власниця будинку Герлінда Поммер не хотіла продавати будинок. А уряд хотів всіма силами не допустити, щоб будівля служила місцем паломництва для неонацистів. У результаті з 1972 року будинок орендували. Міністр внутрішніх справ Австрії Вольфганг Соботка неодноразово виступав за знесення будівлі або її повну реконструкцію. Призначена МВС комісія істориків висловлювалася проти знесення, щоб не давати привід розглядати це як спроби країни заперечувати нацизм в історії Австрії. Тепер варіанти використання повинні вирішити між собою держава, земля і місто. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-