Тисячі людей вийшли на демонстрацію за закриття бельгійських АЕС

Тисячі людей вийшли на демонстрацію за закриття бельгійських АЕС

1381
Ukrinform
"Живий ланцюг" протесту проти роботи бельгійських атомних станцій об'єднав сьогодні демонстрантів з трьох країн - самої Бельгії, Німеччини та Нідерландів.

Про це повідомляє DW.

"Опоненти використання ядерної енергії з Німеччини, Нідерландів та Бельгії вийшли на протест проти роботи бельгійських атомних електростанцій (АЕС) у Тіанжі та Дулі. Активісти, які в неділю, 25 червня, вишикувалися у "живий ланцюг" на перехресті кордонів Німеччини, Нідерландів та Бельгії, вимагають їхнього закриття. За даними організаторів акції, на маніфестацію прийшли близько 50 тисяч осіб", - йдеться у повідомленні.

Демонстранти заликали негайно припинити роботу атомних реакторів "Тіанж-2" та "Дул-3" з міркувань безпеки. Повідомляється, що в обох установках є проблеми через наявні мікротріщини. "Живий ланцюг" простягнувся на відстань близько 90 кілометрів, від АЕС "Тіанж" у бельгійському Юї через Льєж та Нідерланди до німецького Аахена.

Міський регіон Аахена позивається проти бельгійської АЕС у Тіанжі, якій вже понад 30 років. Водночас у низці країн Європи, зокрема у Німеччині, Франції та Швейцарії, діють програми щодо поступової відмови від атомної енергетики.

Фото: dpa.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-