Московська "феміда" залишила в божевільні фігуранта "болотної справи"

Московська "феміда" залишила в божевільні фігуранта "болотної справи"

725
Ukrinform
Московський міський суд визнав законним вирок фігуранту "болотної справи" Максиму Панфілову. Його залишать на примусовому лікуванні в психіатричній лікарні.

Про це повідомляє Інтерфакс.

"Постанову Замоскворецького суду Москви залишити без зміни, апеляційну скаргу адвоката - без задоволення", - оголосив рішення суддя.

Засідання пройшло в закритому режимі. Адвокат Панфілова Сергій Панченко заявив, що оскаржить рішення в Європейському суді з прав людини. Панченко також домагатиметься скорочення терміну тримання свого підзахисного в лікарні, оскільки він "не є небезпечним для оточення".

У березні суд визнав Панфілова винним в застосуванні насильства до представника влади на Болотній площі у травні 2012 року. У вироку йдеться, що Панфілов зірвав шолом зі співробітника ОМОНу і "заподіяв йому фізичного болю".

Сам Панфілов стверджував, що не брав участі в масових безпорядках. Фахівці інституту імені Сербського визнали його неосудним - він хворіє на синдром Туретта. Захист наполягав на амбулаторному лікуванні Панфілова за місцем проживання. Правозахисний центр "Меморіал" визнав його політв'язнем.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-