Європа готова до переговорів щодо Brexit - Меркель

Європа готова до переговорів щодо Brexit - Меркель

1432
Ukrinform
Канцлер Німеччини Ангела Меркель запевнила, що Європа і ФРН готові до переговорів про вихід Великої Британії з ЄС.

Про це вона сказала, перебуваючи з візитом в Латинській Америці й коментуючи підсумки виборів, що відбулися у Британії, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми з нашого боку готові до переговорів по Brexit і, так би мовити, підготовлені до них», - сказала Меркель.

За її словами, ніщо на сьогодні не вказує на те, що ці переговори не почнуться так, як було домовлено. В будь-якому разі, за Брюсселем затримок не буде, сказала Меркель, яка також «не чула», щоби з Лондона надходили інші сигнали.

Глава німецького уряду також наполягає на тому, що слід зберегти добрі відносини між сторонами. «У цьому дусі ми будемо вести ці переговори, але, звісно ж, також заради забезпечення інтересів решти 27 держав-членів, які будуть складати Європейський Союз в майбутньому», - зазначила вона.

Федеральний президент Франк-Вальтер Штайнмаєр, зі свого боку, в Берліні заявив: «Європа повинна в ці важкі часи демонструвати єдність і дієздатність. Це відноситься до майбутніх переговорів з Великою Британією і до майбутнього ЄС в цілому». При цьому він додав, що це стосується також і позиції, яку Німеччина займає по відношенню до таких країн, як Росія або, особливо в даний час, Туреччина.

Фото: Getty


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-