Глава Пентагону дивується, чому росіяни вбачають у НАТО загрозу

Глава Пентагону дивується, чому росіяни вбачають у НАТО загрозу

Укрінформ
Міністр оборони США Джеймс Маттіс заявив, що для нього є загадкою «чому росіяни вважають НАТО загрозою».

Виступаючи в неділю в програмі телеканалу CBS News, він заявив, що це вище його розуміння – чому в Росії бачать в НАТО загрозу. «Ясно, що НАТО не є загрозою», – зазначив Маттіс. Відповідаючи на запитання ведучого програми «Обличчям до нації»: чого хочуть росіяни, Маттіс сказав: «Гадки не маю!», цитує Радіо Свобода.

За його словами, зараз Росія вибирає стратегічну конкуренцію з Заходом. «Але суть в тому, що НАТО не є загрозою, і вони це знають. Вони не сумніваються в цьому», – зазначив глава Пентагону.

Маттіс повідомив, що зараз США намагаються мати справу з Росією «дипломатичним шляхом під керівництвом президента Трампа». «Незважаючи на те, що ми хочемо діяти дипломатичними методами, нам доводиться стикатися з Росією, коли йдеться про ті сфери, де вони нападають на нас, будь то з кібератаки, або коли вони намагаються змінити кордони за допомогою збройних сил», – зазначив міністр оборони США.

За його словами, це стратегічно незручна позиція – з одного боку діяти засобами дипломатії, намагаючись знайти вихід із цієї ситуації, але протистояти там, де слід протистояти. «І ми будемо продовжувати діяти в цьому ключі. І сподіваюся, скоро наші дипломати застосують свою магію і почнуть виводити нас із того скрутного становища, в якому ми перебуваємо» – зазначив генерал Маттіс.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-