Британець, що курив у літаку, отримав дев'ять років в'язниці

Британець, що курив у літаку, отримав дев'ять років в'язниці

1095
Ukrinform
У 2015 році британець Джон Кокс влаштував пожежу на борту літака, покуривши в туалеті. Спочатку він був засуджений до 4,5 років в'язниці, проте тепер цей термін збільшено більш ніж удвічі.

Про це повідомляє ВВС.

Апеляційний суд погодився з доводами прокурора про те, що первинний вирок був надмірно м'яким, та збільшив покарання Коксу до дев'яти років і шести місяців позбавлення волі.

У 2015 році командир повітряного судна, що летів з Бірмінгема в єгипетський курортний Шарм-еш-Шейх, послав сигнал SOS і запросив аварійну посадку в найближчому аеропорту.

Причиною цього стала пожежа, влаштований на борту літака 46-річним Джоном Коксом, який випивав перед польотом та під час нього, після чого вирішив покурити в туалеті.

Літак з більш ніж 200 пасажирами на борту знаходився на висоті понад 10 тисяч метрів і на відстані близько 160 кілометрів від узбережжя Єгипту, коли екіпаж повідомив капітанові, що не може загасити вогонь в сміттєвому кошику туалету.

На допомогу екіпажу прийшов один з пасажирів, який працював пожежником рятувальної команди, і в результаті літак приземлився благополучно.

Капітан, який за штурмалом вже 20 років, сказав, що ніколи не мав справу з настільки потенційно небезпечною ситуацією.

У січні в Бірмінгемі відбувся суд, на якому Кокс визнав свою провину і погодився з тим, що його дії несли загрозу життю.

В ході апеляції захист наполягала на пом'якшення вироку, доводячи, що в момент скоєння злочину Кокс перебував у депресії, так як переживав нещодавню смерть матері та проблеми в шлюбі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-